Vir die mense
Deur die mense
 

Wat is nuut by ToekomsVonk?

Kliek hier om meer uit te vind oor ons De Goede Hoop Boerdery


Skenk en doen aansoek vir jou 18A sertifikaat



ONTMOET ONS  PERSONEEL


Helga Swart



Hartbeespoort



helga@toekomsvonk.co.za





 

Englie Botha

Amor Gerber

Krugersdorp

 Pretoria/ Hartbeespoort

englie@toekomsvonk.co.za

amor@toekomsvonk.co.za



Mikayla Bosch

Annalize Stroebel

Pretoria/ Hartbeespoort

Hartbeespoort

mikayla@toekomsvonk.co.za

annalize@toekomsvonk.co.za



Jonty Coetzee


Hartbeespoort


jonty@toekomsvonk.co.za






WIE IS ONS - UIT DIE PERD SE BEK

 

Sluit sommer vandag nog aan en word deel van 'n organisasie wat vir JOU wil werk.

 

kliek hier om aan te sluit 



ToekomsVonk - Wie is ons nou eintlik?

ToekomsVonk is geregistreer op 13 September 2017 na aanleiding van ‘n behoefte wat geidentifiseer is om ‘n organisasie vir die mense, deur die mense, daar te stel wat ons Volk weer selfstandig kan maak op alle lewensterreine.

ToekomsVonk se visie is om ‘n gebroke Volk te herstel na ‘n selfstandige, onafhanklike en trotse Volk. (As Volk bedoel ons ALLE mense van Europese herkoms wat afstammelinge is van die oorspronklike Europese setlaars. Om deur dieselfde prosesse sodoende ook dieselfde beter omstandighede te bewerkstellig vir ander minderheidsgroepe, of diegene van die meerderheid wat ons doelwitte steun. Ons is en bly eerstens ‘n Christen Afrikaner groep.)

 Om ons Volk selfstandig te maak op alle lewensterreine. (Om ‘n katalis vir verandering te wees in Suid-Afrika deur minderheidsgroepe ‘n platform en ‘n stem te gee. Om korporatiewe en gemeenskapsorganisasies, sowel as die regering en media, bewus te maak van die hoeveelheid steun wat daar is vir ons doelwitte.)

ToekomsVonk is geregistreer as ‘n nie-winsgewende maatskappy met registrasie nommer 2017/408421/08.

Ons direkteure is tans:

Besturende Direkteur & Selfstandigheid en Volhoubaarheid – Helga Swart

Direkteur Maarskaplike, Sosiale & Kultuur ontwikkeling – Englie Botha

Direkteur Onderwys, Opleiding & Media – Amor Gerber

Nie- Uitvoerende Direkteur – Steve Hofmeyr

ToekomsVonk is ‘n organisasie wat die volgende waardes nastreef:

·        Christelike waardes

·        Familie en gesins waardes

·        Integriteit

·        Volkstrots

·        Morele standaarde

·        Respek